درباره ما

فانددمکس یک شرکت تامین سرمایه است. ترید در بازارهای مالی، ریسک زیادی برای سرمایه شما دارد و ممکن است برای همه مناسب نباشد. به همین دلیل باید ریسک آن را درک کنید و در صورت نیاز با مشاوران متخصص ما در ارتباط باشید. شما باید پیش از استفاده از خدمات ما اهداف، وضعیت مالی و سطح تجربه خود را ارزیابی کنید.

فانددمکس چه کاری انجام می‌دهد؟

شرکت ما همواره می‌کوشد تا به معامله‌گران خود به صورت پویا کمک کند تا به موفقیت برسند. ما برای عزیزانی که علاقه‌مند به بازار فارکس،CFD یا Crypto هستند و می‌خواهند با برنامه‌ریزی به سودآوری مورد نظر برسند،خدمات پیشرفته و کارآمدی ارائه می‌دهیم. ما در FundedMax معامله‌گرانی هستیم که به دنبال استعدادهای ناشناخته در بازارهای جهانی برای همکاری و ارائه خدمات می‌باشیم.

هدف فانددمکس چیست؟

ما به دنبال موفقیت شما در FundedMax هستیم. پیوستن به ما این شانس را برای شما فراهم می‌کند تا با برترین شرکت تجارت پراپ در ایران معامله کنید، شرکتی که در واقع قصد ایجاد تغییری اساسی در این صنعت دارد. ما همیشه در تلاشیم تا با سرمایه گذاری در فناوری های پیشرفته، بهترین تجربه معاملاتی را برای معامله‌گران خود ایجاد کنیم.

تعداد چالش‌های انجام شده
0 +
معامله‌گر فعال​
0 +
میزان سود برداشتی
0 +
تعداد حساب‌های Real​
0 +

امکان رشد حساب تا ۲ میلیون‌ دلار

معامله‌گرانی که در طول دوره معاملاتی خود دارای ثبات بوده و ضمن رعایت تمام قوانین در طول سه ماه متوالی در حساب ریل به مجموع سود 10 درصدی رسیده باشند، واجد شرایط رشد حساب می‌باشند این رشد حساب تا 2 ملیون‌دلار برای معامله‌گران واجد شرایط ادامه خواهد داشت.

سرور اختصاصی با سرعت بالا

Unicorn
که شامل نمادهای معاملاتی متنوع، اسپردهای رقابتی و سرعت بسیار بالای اجرای معاملات است، بهره‌مند شوید.

بازگشت هزینه چالش تا سقف ۲۰۰٪

همراه اولین برداشت 100درصد هزینه چالش را دریافت می‌کنید اما این پایان کار نیست چنانچه در اولین برداشت به 5 درصد سود رسیده باشید، 150 درصد کارمزد چالش بازپرداخت می‌شود و اگر به سود 8 درصد رسیدید، 200 درصد کارمزد چالش بازپرداخت می‌شود (مجموعاً 200 درصد).

آموزش پراپ تریدینگ از مبتدی تا پیشرفته

فانددمکس با گسترش خدمات و بهبود سرویس‌دهی تمامی نیاز های معامله‌گران را برطرف می‌کند.

تقسیم سود تا ۹۰٪ به نفع تریدر

تقسیم‌سود برای معامله ‌گرانی که سود سازی مستمر دارند و واجد شرایط رشد سرمایه هستند تا 90%.

اولین و تنها پراپ فرم با امکان بیمه حساب

با نقض قانون می‌توانید تقاضا ریست کنید در مراحل چالش وشانس موفقیت خود را افزایش دهید.

پشتیبانی اختصاصی ۲۴ساعته

ما همیشه 24 ساعته در 7 روز هفته در دسترس هستیم تا در صورت نیاز به شما کمک کنیم.

تنـــوع حساب معاملاتی

در فانددمکس با انتخاب اکانت متناسب با سبک معاملاتی شخصی امکان موفقیت بیشتری دارین.