پرسش و پاسخ

فانددمکس در راستای تامین‌سرمایه معامله‌گران برای ترید در بازارهای مالی با حداقل ریسک ممکن تشکیل شده و در این راه خدمات برجسته‌ای را به تریدرها ارائه میکند در این صفحه به سوالات پرتکرار شما‌ پاسخ داده شده است.

شرکت FundedMax در جستجوی تریدرهای با مهارت است. ما از طریق ایجاد یک فرآیند ارزیابی 2 مرحله‌ای به دنبال آن هستیم تا مشخص کنیم که آیا یک تریدر تمام ویژگی‌هایی که در جستجوی آن هستیم، دارا می‌باشد یا خیر. این چالش به طور ویژه برای کمک به معامله‌گران طراحی شده است تا استعدادهای پنهان خود را کشف کنند. برنامه‌های آموزشی، تجزیه و تحلیل حساب و منتورینگ ما برای کمک به معامله‌گران در مسیر دشوار معامله در دسترس هستند. معامله‌گرانی که این چالش را با موفقیت انجام می‌دهند، این فرصت را دارند که به شرکت FundedMax بپیوندند، جایی که می‌توانند به صورت دورکاری فعالیت کرده و تا 2 میلیون دلار را مدیریت کنند و در عین حال به طور مداوم حساب تحت مدیریت خود را مطابق با طرح رشد حساب ما رشد بدهند. شما این فرصت را دارید که تا 90٪ از سودی را که به عنوان معامله‌گر FundedMax بدست می‌آورید حفظ کنید و تمامی ضررهای شما به طور کامل توسط شرکت ما پوشش داده می‌شود.
حسابی که می‌خواهید برای معامله‌گری استفاده کنید را به سادگی انتخاب کنید، مراحل مورد نیاز را تکمیل کنید و بعد از پرداخت، حساب خود را دریافت کنید. اطلاعات حساب از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد. بسته به انتخاب نوع پلن (جنرال یا گراند)، یک حساب دمو تقدیم خواهد شد که باید طبق قوانین شرکت در آن معامله کنید. این حساب دارای کمیسیون و اسپردی فوق العاده پایین خواهد بود. در صورت کسب موفقیت و به‌ثمر رساندن اهداف مورد نظر در مرحله‌ی اول، شما وارد فاز دوم چالش خواهید شد و یک حساب جدید در مرحله‌ی دوم دریافت خواهید کرد که قوانین آن به طور قابل توجهی ساده‌تر از مرحله‌ی قبل خواهد بود. لطفا برای مطالعه‌ی قوانین و شرایط موفقیت در هر مرحله به صفحه‌ی قوانین مراجعه کنید.

خیر، ولی به دلیل قوانین وضع شده از ارائه حساب به کاربران آمریکا معذوریم اما ارائه حساب برای، اروپا، آسیا و تمام ملیت‌ها به غیر از آمریکا باز است. ما به دنبال جذب معامله گرانی با سن قانونی هستیم. هر آن چیزی که ما نیاز داریم این است که معامله‌گر به‌طور موثر معامله کند و مدیریت سرمایه را رعایت کند. سایر موارد اجباری نیست.

خیر، ولی به دلیل قوانین وضع شده از ارائه حساب به کاربران آمریکا معذوریم اما ارائه حساب برای، اروپا، آسیا و تمام ملیت‌ها به غیر از آمریکا باز است. ما به دنبال جذب معامله گرانی با سن قانونی هستیم. هر آن چیزی که ما نیاز داریم این است که معامله‌گر به‌طور موثر معامله کند و مدیریت سرمایه را رعایت کند. سایر موارد اجباری نیست.

حسابی که می‌خواهید برای معامله‌گری استفاده کنید را به سادگی انتخاب کنید، مراحل مورد نیاز را تکمیل کنید و بعد از پرداخت، حساب خود را دریافت کنید. اطلاعات حساب از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد. بسته به انتخاب نوع پلن (جنرال یا گراند)، یک حساب دمو تقدیم خواهد شد که باید طبق قوانین شرکت در آن معامله کنید. این حساب دارای کمیسیون و اسپردی فوق العاده پایین خواهد بود. در صورت کسب موفقیت و به‌ثمر رساندن اهداف مورد نظر در مرحله‌ی اول، شما وارد فاز دوم چالش خواهید شد و یک حساب جدید در مرحله‌ی دوم دریافت خواهید کرد که قوانین آن به طور قابل توجهی ساده‌تر از مرحله‌ی قبل خواهد بود. لطفا برای مطالعه‌ی  قوانین و شرایط موفقیت در هر مرحله به صفحه‌ی قوانین مراجعه کنید.

پس از تکمیل تمام اهداف معاملاتی در چالش FundedMax، پیامی در داشبورد خود دریافت می‌کنید که موفقیت شما را به اطلاعتان می‌رساند و دیگر نیازی به معامله در حساب خود نخواهید داشت. در صورتی که چالش FundedMax خود را بگذرانید به طور خودکار به ما اطلاع داده می‌شود و ما به سراغ تجزیه و تحلیل نتایج معاملات شما خواهیم رفت. سپس در اسرع وقت مشخصات ورود به حساب کاربری جدید را برای مرحله بعد در اختیار شما قرار می‌دهیم.

پس از امضای قرارداد، شما تا سقف 90 درصد از سود حاصل از حساب FundedMax را دریافت خواهید کرد. شما باید به تنهایی و مطابق با قوانین و مقررات کشورتان با قوانین مالیاتی برخورد کنید.

شما می‌توانید حساب‌های خود را در تمام مراحل چالش FundedMax در برجسته‌ترین پلتفرم‌ ترید دنیا یعنی MetaTrader 5 و در برترین بروکر جهان “Unicorn” با چارت اختصاصی در تریدینگ ویو معامله کنید. این پلتفرم در داشبورد شما در دسترس هستند.

می‌توانید برای آغاز چالش FundedMax خود به آدرس زیر مراجعه کنید:

fundedmax.com/#plans

پس از ارسال فرم سفارش به صفحه پرداخت هدایت می‌شوید و همچنین ایمیل تایید سفارش برای شما ارسال می‌شود.

خیر، هیچ هزینه اضافی یا پنهانی وجود ندارد. هزینه چالش FundedMax همه چیز را پوشش می‌دهد. هیچ هزینه بیشتری با پیوستن به ما وجود نخواهد داشت. علاوه بر این، هزینه چالش شما با اولین تقسیم سود در حساب FundedMax بازپرداخت خواهد شد.

به محض تائید پرداخت، پردازش حساب FundedMax شما را شروع می‌کنیم. ما معمولاً چالش FundedMax شما را به سرعت و در کمتر از چند دقیقه تکمیل می‌کنیم. هنگامی که ما حساب موردنظر شما را ایجاد می‌کنیم، ایمیلی حاوی اعلان مشخصات حساب FundedMax خود دریافت خواهید کرد و اعتبار ورود شما به پلتفرم معاملاتی در داشبورد مشتری در دسترس خواهد بود. لطفاً پوشه‌های inbox خود و پوشه‌های هرزنامه/ناخواسته را برای دریافت مشخصات بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که پسوورد ورود شما امن است و هیچ کس به جز شما به آنها دسترسی ندارد.

این بیانیه هم در شرایط و ضوابط ما و هم در توافقنامه حساب FundedMax گنجانده شده است. ترید کردن باید قانونی باشد و معامله‌گران نباید دست به اقداماتی بزنند که با عملکرد یک بازار واقعی ناسازگار است. همه روش‌ها تا زمانی مجاز هستند که با ترید قانونی تداخل نداشته باشند یا درگیر اقدامات استثماری نباشند که برای آسیب رساندن به ما یا سوء استفاده از فرآیند ارزیابی به هر نحوی طراحی شده‌اند. در این زمینه به طور مثال کسب بیش از 80 درصد تارگت سود با یک ترید و یا مجموعه‌ای از تریدهای هم‌زمان در یک نماد، مجاز شناخته نمی‌شود.

ما به خوبی با پستی و بلندی‌های مسیر ترید آشنا هستیم. به همین منظور زمان و تلاش قابل توجهی را صرف تحقیق و ایجاد شرایط مطلوب برای مشتریان خود کرده‌ایم. هدف اصلی ما ارائه بهترین امکانات برای معامله‌گران در گذراندن چالش‌ها است. به بیان ساده، اگر معامله‌گران ما سودآور باشند، ما نیز کسب سود خواهیم کرد. با این شرایط منطقی است که معامله‌گران خود را با دادن آزادی و ایجاد شرایط برای تریدی بدون محدودیت با بهترین شرایط حساب و اهرم موجود تشویق کنیم.

می‌توانید هر جفت دلخواهی را در پلتفرم معاملاتی Unicorn با FundedMax معامله کنید. این بازارها شامل فارکس، کالاها، شاخص‌ها و ارزهای دیجیتال است. جفت‌هایی که شما مجاز به معامله آنها هستید عبارتند از:

  • جفت‌های فارکس که با «.i» ختم می‌شوند مثلا ً: «EURUSD.i»؛ «GBPJPY.i»؛ …
  • شاخص‌ها و رمزارزهایی که با «.b» ختم می‌شوند مثلاً : «US30.b»؛ «ETHUSD.b»؛ …
  • برای فلزات، پسوند خاصی وجود ندارد.

در بازار فارکس، همه حساب‌ها دارای اهرم 1:100 هستند.

تعداد حساب‌های معاملاتی که می‌توانید در شرکت FundedMax داشته باشید محدود نیست. با این حال، از نظر مجموع ارزش حساب‌های ریل به ازای هر معامله‌گر امکان استفاده از 300,000 دلار (مجموع حساب‌های جنرال و گرند) و یا 150,000 دلار (برای حساب گرند) داریم. این محدودیت‌ها به این دلیل وجود دارد که ما نمی‌خواهیم مقدار قابل توجهی از سرمایه خود را روی یک شخص بگذاریم و قصد داریم ریسک خود را بین تریدرها پراکنده کنیم. لطفاً مراقب باشید که از طریق حساب‌های متعدد ثبت نام نکنید زیرا این کار مجاز نیست. ما حق تعلیق این نوع از حساب‌ها را بر اساس شرایط و ضوابط در صورت یافتن استراتژی‌های مشابه معامله شده در چندین حساب و بیش از 300000 دلار برای خود حفظ می‌کنیم. در صورت درخواست، می‌توانیم همه حساب‌هایی که با موفقیت گذرانده‌اید را در یک حساب ادغام کنیم. حساب‌های ادغامی در FundedMax باید حداقل در شرایطی برابر با میزان سرمایه اولیه خود باشند و شرایط ذکر شده در زیر را برآورده کنند تا ادغام شوند:

  • حساب FundedMax در شرایط دراودان نیست.
  • هیچ سودی برای تقسیم سود 80/20 وجود ندارد.
  • تنظیم ریسک برای همه حساب هایی که ترکیب می شوند یکسان است.
  • ارز پایه برای همه حساب هایی که ترکیب خواهند شد، استفاده می‌شود.

حساب FundedMax که ادغام شده است دارای کل موجودی و سقف بازپرداخت است. اگر می‌خواهید سود خود را چند برابر کنید، نیازی نیست قبل از ادغام حساب‌ها سود ببرید.

بله! همه ما اینجا در FundedMax تریدر هستیم و به دلیل تجربیات شخصی خود، از خواسته‌های مشتریان آگاه هستیم. در اینجا ما به طور مداوم ابزارها، برنامه ها و موارد آموزشی جدید را برای مشتریان خود ایجاد می‌کنیم. برنامه‌های برجسته‌ای که ما انجام می‌دهیم و موجب افتخار ماست به شرح زیر است:

  • برنامه مربی – برنامه منتور ابزاری پیشرفته است که به معامله‌گران در بهبود عملکرد خود با افزایش نظم و انضباط کمک می‌کند.
  • تجزیه و تحلیل حساب: زمانی که تصمیم به راه‌اندازی این پروژه گرفتیم، آگاه بودیم که باید به معامله‌گران خود تجزیه و تحلیل معقولی از عملکرد معاملاتی آنها ارائه دهیم.
  • مربی عملکرد – روانشناسی در معامله‌گری موضوعی است که گاهی اوقات نادیده گرفته می‌شود، اما جزء حیاتی این کسب و کار است. ما در این مورد نیز در کنار شما هستیم و کمک خواهیم کرد.