قوانین

فانددمکس با هدف اختصاص سرمایه لازم برای معامله‌گران در بازار فارکس وکریپتو با حداقل ریسک ممکن ایجاد شده است. این خدمات تنها مختص افراد حرفه ای است. اگر انگیزه های لازم برای همکاری با برترین پراپ تریدینگ ایرانی را دارید پیشنهاد می کنیم فرصت را از دست ندهید. قوانین کامل همکاری با ما به شرح ذیل است

 • در اکانت ریل و پس از دو هفته تقویمی (7 روز معامله)، زمانی‌که به اهداف سود مدنظر خود رسیدید، می‌توانید از داشبورد مشتری برای درخواست برداشت سود استفاده کنید. این سیکل معاملاتی به محض اجرای معامله اولیه در حساب ریل آغاز شده و ادامه می‌یابد. سود حساب مطابق درخواست شما با استفاده از USDT بر بستر TRC20 ارسال می‌شود. طبق وعده داده شده، پرداخت سود طی 1 الی 3 روز کاری توسط ما انجام خواهد شد.
 • تاریخ برداشت سود: 14ام و 28ام ماه میلادی.
 • در شرکت فانددمکس، همراه با اولین برداشت 100درصد هزینه چالش را دریافت می‌کنید اما این پایان کار نیست، چنانچه در اولین برداشت به 5 درصد سود رسیده باشید، 150 درصد هزینه چالش بازپرداخت می‌شود و اگر به سود 8 درصد رسیدید، 200 درصد هزینه پرداختی چالش به شما بازگشت داده می‌شود.
 • هنگامی که مراحل I و II چلنج به پایان می‌رسد، حساب واقعی خود را دریافت می‌کنید و سهم سود شما به طور خودکار به 80% افزایش می‌یابد. هنگامی که واجد شرایط رشد سرمایه شدید، این سهم سود 5% افزایش می‌یابد (تا 90%). به خاطر داشته باشید که در صورت شکستن هرگونه قانون قبل از ارزیابی یا پرداخت واقعی حساب، واجد شرایط تقسیم سود نخواهید بود.
 • اگر حساب ریل شما در سود به حالت تعلیق در آمد، برای خرید بعدی واجد شرایط 20 درصد تخفیف خواهید بود.
 • فانددمکس همواره حساب‌ها و فعالیت‌های شما را زیر نظر دارد. در صورت زیر پا گذاشتن قوانین، حساب معاملاتی شما غیرفعال می‌شود و اجازه معامله در آن را نخواهید داشت. هر چند فعالیت شما در این جا متوقف نمی‌شود. زیرا در این شرایط می‌توانید یک حساب جدید با تخفیف تهیه کرده و فعالیت خود را دوباره شروع کنید.
 • برای شرکت در چالش به سادگی بایستی هر ماه حداقل هفت معامله جداگانه انجام دهید. شما باید حداقل در هفت روز از یک ماه یک معامله جدیدی را باز کنید. هیچ الزامی برای روزهای معاملاتی متوالی وجود ندارد و نیز هیچ سقفی برای تعداد معاملاتی که می‌توانید در هر ماه انجام دهید نیز وجود ندارد. در نظر داشته باشید نباید بیش از 80% سود حساب صرفا با یک ترید یا تریدهای مشابه در مراحل چالش و یا حساب ریل کسب شده باشد.
 • ما در FundedMax از آزادی معامله‌گران حمایت می‌کنیم. شما در هر ساعت از شبانه روز به صورت 24/5 می‌توانید معامله کنید. علاوه بر این، در صورت لزوم می‌توانید معامله خود را در طول شب و یا آخر هفته باز نگه دارید.
 • محدودیت ضرر روزانه بدین صورت است که شما نمی‌توانید هر روز بیش از 5٪ از مبلغ حساب اولیه خود را از دست بدهید. حال بیایید نحوه محاسبه را بررسی کنیم:

محدودیت ضرر روزانه = دارایی یا موجودی حساب از روز قبل (در زمان سرور ساعت 00:00) – دارایی یا موجودی فعلی حساب

این بدان معناست که در هر روز، این مبلغ نباید بیشتر از 5% موجودی حساب در روز قبل باشد.

 • حداکثر حد ضرر روزانه، برای مثال، 5000 دلار برای یک حساب 100000 دلاری است و شما مجاز به از دست دادن بیش از 5000 دلار در یک روز نیستید. فرض کنید معاملات بسته شده شما در مجموع 3000 دلار ضرر داشته باشد. در چنین سناریویی، شما مجاز به از دست دادن بیش از 2000 دلار (حتی در معاملات باز) نیستید. به خاطر داشته باشید که افت حساب شامل کمیسیون و سواپ نیز می‌شود و اگر بیش از 2000 دلار از دست بدهید، تخلف تلقی خواهد شد.

 • می‌توان شرایط دیگری را نیز بررسی کرد. فرض کنید در یک روز 3000 دلار ضرر کرده‌اید، درست مانند مثال قبلی. سپس وارد معامله‌ای می‌شوید که اکنون در ضرر 2500- دلار باز می‌باشد، اما پس از تبدیل آن به 500 دلار مثبت آن را می‌بندید. در این وضعیت شما مطابق قوانین با رسیدن ضرر به بالای 5000 دلار، سقف ضرر روزانه خود را پشت سر گذاشته‌اید.

 • در نهایت، افت کلی 10 درصد از مبلغ شروع چالش برای شما مجاز می‌باشد. در نتیجه، مانده دارایی یا موجودی حساب شما نمی تواند کمتر از 90٪ از مبلغ ابتدایی آزمون باشد.

 • در حساب Grand حداکثر ضرر روزانه مجاز به 10% افزایش یافته است. هم‌چنین حداکثر ضرر کلی حساب نیز به 20% بالانس ابتدایی افزایش یافته است.
 • معامله‌گرانی که در طول دوره معاملاتی خود دارای ثبات بوده و به تمام قوانین پایبند هستند، واجد شرایط رشد حساب می‌باشند. در صورتیکه معامله‌گر بتواند در طول سه ماه متوالی در حساب ریل به میانگین سود 10 درصدی رسیده و در طول این سه ماه متوالی حداقل سه برداشت سود داشته باشد و ماه آخر نیز حساب در سود باشد واجد شرایط رشد 40% حساب خواهد بود. این رشد تا حساب تا 2 میلیون دلار برای معامله‌گران واجد شرایط ادامه خواهد داشت.
 • استفاده از اکسپرت‌ها و اندیکاتورها مجاز است. با این حال، استفاده از هر یک از استراتژی‌های زیر کاملاً ممنوع است:

– استفاده از Emulators

– معاملات آربیتراژ معکوس

– هج بین حساب‌ها

–  آربیتراژ هج

– معاملات آربیتراژ تاخیر

– تیک اسکلپینگ

– کپی کردن معاملات از معامله‌گران دیگر

اگر هر یک از این روش ها در حساب شما کشف شود، نقض قانون محسوب می‌شود و حساب شما بلافاصله بسته خواهد شد.

 • در صورتی که معاملات از یک حساب شما به حساب دیگرتان کپی شود، معامله کپی نیز مجاز است. با این حال، کپی معامله از شخص دیگری ممنوع است. اگر معامله‌ای مشابه با شخص دیگری انجام دهید، قوانین نقض خواهد شد.
 • پراپ تریدینگ به معنای استفاده از توانایی‌های معاملاتی خودتان است، نه توانایی‌های افراد دیگر (در صورت شناسایی لاگین هم‌زمان در یک حساب با IPهای متفاوت، نقض قوانین صورت گرفته است). هم‌چنین، اگر اکسپرتی توسط خود شما ساخته شده باشد، پیش از استفاده، کد اکسپرت را برای احراز مالکیت معنوی باید به ایمیل پشتیبانی ارسال کنید.
  [email protected]
 • هیچ محدودیتی برای ترید در زمان اخبار نیست.
 • اگر اکانت شما به مدت 21 روز غیرفعال باشد، به طور خودکار نقض قوانین صورت گرفته است. در این صورت ظرف 7 روز پس از نقض، اگر توضیحی برای عدم فعالیت خود به ما ارائه ندهید، حساب برای همیشه به حالت تعلیق در خواهد آمد.

 • با اجرای این محدودیت، از هزاران معامله هج در حساب های بلااستفاده جلوگیری می‌کنیم. لطفاً در صورتی که برای مدت طولانی فعالیت ندارید، به پشتیبانی اطلاع دهید.
 • یکی از استراتژی‌های معاملاتی به کار گرفته شده، فست اسکلپینگ می‌باشد که مشکلاتی را برای ما از نظر کپی تریدینگ کارآمد ایجاد می‌کند. بدین منظور، معاملاتی که کمتر از 30 ثانیه طول می‌کشد، نبایست بیش از 10% از سود را شامل شود.
 • معاملات در تمامی حساب‌ها در روزهای شنبه و یکشنبه به طور کامل ممنوع است و هر حسابی که در این روز‌ها ترید داشته باشدبه علت نقض قوانین مسدود خواهد شد.
 • قبل از اعطای دسترسی معامله‌گران به حساب کاربری ریل، فرآیند احراز هویت انجام می‌شود. هر مدرک رسمی که توسط دولت صادر شده باشد به علاوه یک عکس 4*3، می‌تواند ارسال شود مانند:

– گواهینامه رانندگی معتبر

– گذرنامه

– کارت ملی

– شناسنامه

 • تغییر رمز حساب مجاز است، اما تغییر رمز اینوستر ممنوع می‌باشد.

4 روز معاملاتی برای اتمام مرحله اول مورد نیاز است.

پس از اتمام روزهای معاملاتی می‌توانید درخواست بررسی موفقیت و ورود به مرحله دوم را ارسال کنید. در مرحله دوم نیز طی حداقل 4 روز معاملاتی بایستی اهداف را تکمیل کنید.

اگر تریدی روز دوشنبه باز شده و روز جمعه بسته شود، تنها یک روز معاملاتی در نظر گرفته می‌شود.