لیست بونوس آلپاری برای تریدرها (ویژه 2024)

بونوس آلپاری برای تریدرها
زمان مطالعه: 2 دقیقه

بونوس آلپاری به بونوس‌هایی اشاره دارد که ممکن است شرکت آلپاری یا یک سازمان مالی دیگر به مشتریان خود ارائه دهد. آلپاری یک شرکت بین‌المللی فعال در زمینه خدمات مالی است، از جمله معاملات بازارهای مالی و ارائه خدمات مرتبط با فارکس (ارزهای خارجی) و سایر بازارهای مالی. این بونوس ها برای تریدر هایی که به تازگی وارد این حوزه شدند امکان ترید با سرمایه اولیه از طرف بروکر آلپاری و با پایین آوردن ریسک مالی برای آنها بسیار مناسب است.

بونوس‌ها می‌توانند به انواع مختلفی از تخفیف‌ها یا جوایز تا افزایش سرمایه در حساب معاملاتی مشتریان اشاره داشته باشند. این امکان وجود دارد که برای جذب مشتریان جدید یا تشویق مشتریان فعلی به ادامه همکاری، شرکت‌های مالی بونوس‌های مختلفی را ارائه دهند. هر شرکت می‌تواند شرایط مختلفی برای دریافت و استفاده از بونوس‌ها تعریف کند، بنابراین مهم است که مشتریان مراجعه به شرایط و ضوابط هر بونوس باشند تا از شرایط به صورت دقیق مطلع  باشند. با پراپ فرم فاندد مکس همراه باشید

میزان واریزی بونوس آلپاری به حساب مشتری چقدر است؟

اگر یک تریدر تازه‌کار هستید و میخواهید با کمترین ریسک ممکن وارد این بازار شوید بهتر است با ساخت یک حساب دمو در بروکر آلپاری  شروع به کار کنید و با ساخت یک حساب واقعی در این بروکر ، یکی از بونوس هایی که به شما با ساخت و ورود به آن به شما می‌دهد بونوس یا پاداش خوش آمدگویی به شما است و 100% از سپرده حداکثر تا سقف 50 دلار بهره‌مند شوید. هنگامی این پاداش برای شما فعال می‌شود که حساب خود را با مبلغ مورد نظرتان شارژ کنید سپس می‌توانید وارد یک معامله شوید و ترید خود را شروع کنید.

البته یکی دیگر از قوانین استفاده از  این بونوس این است که شما باید حداقل در بازه 30 روز  روی جفت ارزها ترید داشته باشید و در صورتی می توانید از آن برداشت داشته باشید که حداقل مقدار لات لازم برای به پایان رساندن طرح تشویقی را ترید کنید . 

بیشتر بخوانید: ترید در فارکس بدون سرمایه اولیه

شرایط دریافت طرح بونوس آلپاری چیست؟

ابتدا باید در سایت یا پلتفرم مالی مربوطه آلپاری  ثبت‌نام کنید. در این مرحله، شما ممکن است اطلاعات شخصی خود را وارد کرده و هویت خود را تأیید کنید. همچنین اگر هدف شما دریافت طرح بونوس آلپاری است باید مشتری جدید آن باشید و با توافق و پذیرش ضوابط خاص آن برای اجازه ترید شما ضرروری است. بروکر آلپاری  برای دریافت بونوس، نیاز به واریز وجه دارد . این مبلغ ممکن است به عنوان سرمایه اولیه برای شروع ترید یا به عنوان شرطی برای اعطای بونوس استفاده شود.

 پس از انتخاب یکی از روش‌های مورد قبول آلپاری  ،بونوس معمولاً باید  فعال‌سازی شود. این ممکن است به صورت خودکار صورت گیرد یا شما نیاز به اقدامات خاصی برای فعال‌سازی داشته باشید. همواره مهم است که شرایط و قوانین مربوط به بونوس را با دقت مطالعه کرده و هر گونه سوال یا ابهام را با تیم پشتیبانی شرکت مالی آلپاری  در میان بگذارید. بهتر است برای دریافت اطلاعات و دانستن بهتر شرایط بونوس‌های آلپاری به وبسایت آن مراجعه کنید.

مسابقات بروکر آلپاری چگونه است؟

این شرکت چندین مسابقه (تورنمنت تریدینگ) را با ویژگی های مختلف  بین تریدرهای برتر ارائه می دهد که در ادامه توضیح داده شده است: 

1- فرمول FX

به سپرده اولیه 30 دلار یا 20 یورو نیاز دارد. این مسابقه کوتاه مدت Alpari است و جایزه ای 1600 دلاری برای برندگان هر هفته ارائه می دهد. این سیستم طبقه بندی بسیار ساده ای دارد و از یک پارامتر واحد برای تعیین برنده استفاده می کند: درصد بازده. این جایزه سالانه 38400 دلار دارد و به 10 نفر برتر جوایزی می دهد.

2- جکپات 

این مهم ترین مسابقه شرکت آلپاری است که سالانه 200000 تومان بودجه اختصاص می دهد. Exact برای هر دور 11 هفته طول می کشد و به 25 نفر برتر پاداش می دهد که فرصت های سود را افزایش می دهد. در هر دور مجموعاً 31500 تومان و در پایان سال 3 برنده یک حساب با PAMM آلپاری 85000 تومان دریافت می کنند.

فعلا در حال حاضر هیچ مسابقه‌ای در این بروکر وجود ندارد البته این مقاله برای پاییز 1402 نوشته شده است ، شما میتوانید با مراجعه به سایت آلپاری از زمان‌های برگزاری انواع مسابقات آن باخبر شوید  

جمع بندی 

در این مقاله ما فقط چکیده ای از بونوس بروکر آلپاری را برای شما شرح دادیم تا از ماهیت کلی آن مطلع شوید و بتوانید از بونوس های موجود در آن بهره ببرید. همچنین میزان واریزی بونوس آلپاری به حساب مشتری  را برایتان توضیح دادیم زیرا این بونوس یا پاداش‌هایی که آلپاری برای مشتریان خود در نظر دارد با واریز یک وجه اولیه از سمت شماست  تا این بونوس برایتان باز و مورد استفاده شود و در ادامه  شرایط دریافت طرح بونوس آلپاری هم شرح دادیم و با یکسری از قوانین و اطلاعات مورد نیاز آن برای ورود شما توضیحات لازم را دادیم. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *