شارژ حساب پرفکت مانی: آموزش + ترفند

شارژ حساب پرفکت مانی چگونه است؟
زمان مطالعه: 3 دقیقه

پرفکت مانی (Perfect Money) یک سرویس پرداخت آنلاین است که به کاربران خود این امکان را می‌دهد تا امور مالی خود را انجام دهند. شارژ حساب پرفکت‌مانی به معنای افزودن موجودی به حساب کاربری شما در سیستم Perfect Money است. برای انجام این کار، می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

در قدم اول اگر هنوز حساب کاربری در Perfect Money ندارید، ابتدا باید ثبت نام کنید. برای این منظور به وب‌سایت رسمی Perfect Money مراجعه کرده و فرآیند ثبت نام را انجام دهید و پس از ثبت نام، وارد حساب کاربری Perfect Money خود شوید.

سپس در حساب کاربری خود، به بخش “Deposit” یا “شارژ” مراجعه کنید ، و  با انتخاب اینکه از کدام روش پرداخت (مثل انتقال بانکی، کارت اعتباری و…) برای شارژ حساب‌تان استفاده می‌کنید در ادامه وارد اطلاعات  خود می‌شوید و در این مرحله، اطلاعات مربوط به روش انتخابی خود را وارد کرده و دستورات داده شده را دنبال کنید.

پس از ورود اطلاعات، تراکنش خود را تایید کنید و صبر کنید تا موجودی حساب شما به‌روز شود. لطفاً توجه داشته باشید که در هنگام انجام هرگونه تراکنش مالی آنلاین، از اتصال امن به وب‌سایت استفاده کنید و همیشه شرایط و قوانین خدمات را به دقت مطالعه کنید. همچنین، از منابع معتبر برای شارژ حساب خود استفاده کنید. با پراپ فرم فانددمکس همراه باشید.

پرداخت پرفکت مانی و یا نقد پرفکت چیست؟ 

پرداخت پرفکت‌مانی (Perfect Money) و نقد پرفکت (Perfect Money USD) دو واحد ارزی هستند که در سیستم پرفکت‌مانی استفاده می‌شوند. در این سیستم، این دو واحد به شرح زیر تعریف می‌شوند:

پرداخت پرفکت‌مانی (Perfect Money)

این واحد ارزی نوعی ارز الکترونیکی است که معمولاً به عنوان واحد پولی در حساب‌های کاربران در سیستم پرفکت‌مانی استفاده می‌شود. با این واحد می‌توانید معاملات داخلی در سیستم، انتقالات بین حساب‌های پرفکت‌مانی، و خدمات مالی دیگر را انجام دهید.

نقد پرفکت (Perfect Money USD)

این واحد ارزی به دلار آمریکا مرتبط است و به عنوان یک ارز الکترونیکی با ارزش معین (به دلار آمریکا) در سیستم پرفکت‌مانی عمل می‌کند. این واحد ارزی به کاربران این امکان را می‌دهد که موجودی‌های خود را با یک ارز پایه معین (دلار آمریکا) نمایش دهند و از ارزش ثابت آن برای معاملات و تبادل ارز استفاده کنند.

به طور کلی، این واحدهای ارزی در سیستم پرفکت‌مانی به کاربران این امکان را می‌دهند که به صورت آنلاین معاملات مالی انجام دهند و از خدمات مختلف این سیستم بهره‌مند شوند. همچنین، کاربران می‌توانند با استفاده از پرداخت‌های پرفکت‌مانی به فروش و خرید کالا و خدمات آنلاین نیز بپردازند.

خرید ووچر پرفکت مانی

ووچر (Voucher) پرفکت‌مانی (Perfect Money) یک کد یا شناسه‌ای است که به شما این امکان را می‌دهد تا مقدار خاصی از واحد پرداخت پرفکت‌مانی را دریافت یا انتقال دهید. این کد یا شناسه به عنوان یک نوع ابزار یا وسیلهٔ تبادل الکترونیکی در سیستم پرفکت‌مانی عمل می‌کند.

ووچر پرفکت‌مانی معمولاً به صورت الکترونیکی ارائه می‌شود و شامل یک سری اطلاعات است که می‌توانید آن را در حساب کاربری خود در سیستم پرفکت‌مانی وارد کنید تا موجودی مربوطه به حساب شما افزوده شود.

مراحل استفاده از ووچر پرفکت‌مانی به طور کلی به شرح زیر است:

در مرحله اول ووچر پرفکت‌مانی را از منابعی که این خدمات را ارائه می‌دهد (مثل سایت‌ها یا اپلیکیشن‌های خاص) خریداری یا دریافت کنید و سپس به حساب کاربری پرفکت‌مانی خود وارد شده و در بخش مناسب ووچر را وارد کنید. این مرحله شامل وارد کردن اطلاعات ووچر (کد یا شناسه) می‌شود.

پس از وارد کردن اطلاعات ووچر، تراکنش را تایید کنید. موجودی مربوطه به حساب شما افزوده می‌شود. همچنین  ووچر پرفکت‌مانی می‌تواند برای انتقال وجه به دیگر کاربران، افزایش موجودی حساب کاربری یا پرداخت برخی خدمات آنلاین مورد استفاده قرار گیرد. به همین دلیل، افرادی که از سیستم پرفکت‌مانی استفاده می‌کنند، ممکن است ووچرها را برای انجام معاملات مختلف به کار ببرند.

افتتاح حساب پرفکت مانی چگونه است؟

برای افتتاح حساب در سیستم پرفکت‌مانی، شما باید به 7 مرحله  زیر عمل کنید تا وارد حساب کاربری خود شوید:

1.ورود به وب‌سایت پرفکت‌مانی

مرورگر وب خود را باز کنید و به وب‌سایت رسمی پرفکت‌مانی مراجعه کنید. 

2.ثبت نام

بر روی گزینه “ثبت نام” یا “Sign Up” کلیک کنید. در صفحه ثبت نام، اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید، از جمله نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل، کلمه عبور و سوال‌های امنیتی.

3.تایید ایمیل

بعد از تکمیل فرم ثبت نام، به ایمیلی که در فرم وارد کرده‌اید مراجعه کرده و ایمیل تایید حساب خود را چک کنید. لینک تایید را کلیک کنید تا حساب شما تایید شود.

4.ورود به حساب کاربری

پس از تایید ایمیل، به وب‌سایت پرفکت‌مانی با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد شوید.

5.تکمیل اطلاعات حساب

در حساب کاربری خود، اطلاعات بیشتری را وارد کنید، مانند اطلاعات تماس، اطلاعات بانکی و…

6.تایید هویت

بسته به سیاست‌های پرفکت‌مانی، ممکن است نیاز باشد هویت خود را تایید کنید. این امر ممکن است شامل ارسال مدارک هویتی مانند کپی پاسپورت یا کارت ملی باشد.

7.افزودن موجودی به حساب

پس از ایجاد حساب و تایید هویت، می‌توانید موجودی به حساب خود افزوده و از خدمات پرفکت‌مانی استفاده کنید. معمولاً می‌توانید از روش‌های مختلفی برای افزودن موجودی استفاده کنید، مانند انتقال بانکی یا استفاده از خدمات پرداخت آنلاین.

لطفاً به یاد داشته باشید که هنگام ثبت نام و استفاده از خدمات مالی آنلاین، از اطلاعات شخصی و مالی خود در محیط‌های امن و رمزنگاری شده استفاده کنید. همچنین، شرایط و قوانین خدمات پرفکت‌مانی را به دقت مطالعه کنید.

شارژ حساب پرفکت مانی با تاپ چنج چگونه است؟

 تاپ چنج (TopChang) یکی از خدمات معتبر برای خرید و فروش ارزها و پرفکت‌مانی بوده است. برای شارژ حساب پرفکت‌مانی با تاپ چنج، باید  مراحل زیر اجرا شود:

اگر حساب کاربری در تاپ چنج ندارید، باید ثبت نام کنید. در غیر این صورت وارد حساب کاربری خود شوید. از منوی خدمات یا تراکنش‌های مالی، گزینه پرفکت‌مانی را انتخاب کنید. سپس مقدار واحد پرفکت‌مانی که می‌خواهید شارژ کنید را وارد کنید. همچنین، ممکن است  از شما بخواهد اطلاعات حساب پرفکت‌مانی‌تان را وارد کنید. پس از وارد کردن اطلاعات، بر روی گزینه پرداخت یا ارسال درخواست کلیک کنید تا تراکنش شما توسط شما یا تایید تاپ چنج تایید شود. این گام معمولاً برای اطمینان از امنیت تراکنش اجرا می‌شود.

پس از تایید تراکنش، شما یک کد یا شماره تراکنش دریافت خواهید کرد که به عنوان مدرک پرداخت برای شما استفاده می‌شود. همچنین، قبل از هر تراکنش، اطمینان حاصل کنید که تاپ چنج یک سرویس معتبر و قابل اعتماد است و شرایط و قوانین مربوط به تبادل ارزها و خدمات پرفکت‌مانی را مطالعه کنید. همچنین، توصیه می‌شود از منابع رسمی و معتبر برای شارژ حساب پرفکت‌مانی استفاده کنید.

جمع بندی 

در آخر شما با وارد شدن به حساب پرفکت مانی خود و تکمیل ثبت نام و احراز هویتتان می‌توانید به انجام معاملات خود با این حساب برسید و توصیه می‌شود از وبسایت‌های معتبر حساب خود را شارژ کنید و همچنین با مطالعه این قسمت از وبلاگ ما تمامی سوال‌هایتان درباره حساب پرفکت مانی دریافت می‌کنید و با چگونگی خرید ووچر پرفکت مانی،شارژ حساب با تاپ چنج و موارد مورد نیاز برای سهولت افتتاح این نوع حساب آشنا می‌شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *