بهترین پراپ تریدینگ برای ایرانیان: معرفی 10 پراپ برتر

بهترین پراپ تریدینگ برای ایرانیان 
زمان مطالعه: 4 دقیقه

در این مقاله ما با توجه به نیازهای شما عزیزان انواع بهترین پراپ تریدینگ برای ایرانیان و پلتفرم‌های ایرانی و خارجی را در آیتم‌های مختلف بررسی و معرفی کردیم و با مطالعه  این محتوا میتوانید بهترین پراپ فرم را از هر لحاظی مورد تحلیل و ارزیابی قرار دهید و با در نظر گرفتن نیازهای خود از این بازار  پلتفرم مورد نیاز خود را انتخاب کنید . در ادامه یکسری از موارد مهم برای انتخاب پلتفرم مورد نیاز شما آورده شده است تا به راحتی بهترین انتخاب را برای خود رقم بزنید.

در وهله اول اگر می‌خواهید بدانید که کدام پلتفرم جز بهترین پراپ‌های ایرانی هستند یا خیر باید اطمینان حاصل کنید که پلتفرم مورد نظر شما در ایران قانونی است و دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه است و بعد از آن یک پلتفرم با تنوع در ابزارهای مالی، از جمله ارزهای رمزنگاری شده، سهام و… می‌تواند به شما امکانات بیشتری برای معامله‌گری ارائه دهد.هزینه‌های مرتبط با معاملات، حساب کاربری و سایر خدمات پلتفرم نیز مهم است. بهترین پراپ تریدینگ برای ایرانیان قطعا پلتفرمی است که کمترین هزینه را داشته باشد و برخی پلتفرم‌ها ممکن است کمترین هزینه را ارائه دهند که برای شما به صرفه است.

امکانات تحلیلی قوی برای بررسی نمودارها، اخبار مالی و تحلیل‌های تکنیکال می‌تواند به شما در انتخاب بهترین موقعیت‌های معاملاتی کمک کند.

از دیگر ویژگی مهم در انتخاب بهترین پراپ برای ایرانیان, امنیت حساب کاربری و اطلاعات شخصی شما است. پلتفرمی که از امنیت مناسبی برخوردار باشد، به شما اعتماد بیشتری می‌دهد. همچنین بهترین پراپ‌فرم ایرانی باید دارای پشتیبانی مشتریان فعال و کارآمد باشد و  در صورت بروز مشکلات و سوالات فنی به شما کمک کند.قبل از انتخاب پلتفرم خاص، می‌توانید نظرات کاربران فعلی، بررسی‌های مستقل و اطلاعات اضافی در مورد آن پلتفرم را جستجو کنید تا تصمیم بهتری بگیرید. 

معرفی بهترین پراپ تریدینگ برای ایرانیان

انتخاب بهترین پراپ تریدینگ برای ایرانیان بع عوامل مختلفی از جله نیازها و اهداف معامله‌گر ایرانی بستگی دارد. مهم است که قبل از انتخاب پراپ مدنظر خود تحقیقات کافی انجام دهید و شرایط و ویژگی‌های هر پراپ تریدینگ را به طور دقیق بررسی کنید.

بهترین پراپ تریدینگ‌ها برای ایرانیان عبارتند از:

 1. پراپ فرم فانددمکس
 2. بسپوک
 3. فانددنکست
 4. اف تی ام او
 5. فیدل کرست
 6. ایت فاندینگ
 7. مای فارکس فاند

پراپ فرم فانددمکس (Fundedmax)

از جمله بهترین پراپ تریدینگ برای ایرانیان پراپ فانددمکس است که این پلتفرم در راستای رفع نیاز کاربران ایرانی با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی به کار رفته در این صنعت در کنار بهره‌مندی از پنل آنالیز حرفه‌ای و قابلیت بيمه اکانت  که اولین و تنها پراپ فرم ایرانی است که امکان بیمه حساب دارد تا شما معامله بی نقص و لذت بخشی را در جهت به انجام رساندن چالش‌های خود رقم بزنید. وجود چالش‌های متناوب با بهترین هزینه که امکان شرکت در این چالش‌ها را با هر میزان بودجه رقم میزند. یکی از قابلیت‌های منحصر بفرد پلتفرم فانددمکس امکان ارتقا حساب تا سقف 2 میلیون دلار است که باعث میشود بیش از پیش به رویاهای خود نزدیک شوید.

در این پراپ‌فرم تا 90%تقسیم سود برای تریدر هایی که سود سازی مستمر دارند و واجد شرایط رشد سرمایه هستند رقم میخورد که شامل نمادهای معاملاتی ( DK INTERNATIONAL ) متنوع ,اسپردهای رقابتی و سرعت بسیار بالای اجرای معاملات است ,بهره‌مند شوید. این پراپی به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته در دسترس کاربران خود است تا مشکلات شما را رفع و رجوع کند.در فانددمکس با انتخاب اکانت متناسب با سبک معاملاتی شخصی خود قطعا امکان موفقیت بیشتری را برای خود به ارمغان می‌آورید.

از دیگر ویژگی‌های جذاب این مجموعه که آن را می‌توان به عنوان بهترین پراپ‌فرم ایرانی معرفی کرد، امکان اولین برداشت به سود 8% است و همچنین می توانید 200% بازپرداخت چالش بگیرید و با نقض قانون  در مراحل چالش تقاضا ریسک کنید. همچنین مجموعه ما از مزایایی شامل : تنوع  حساب معاملاتی,سرور اختصاصی با سرعت بالا, آموزش و توسعه خدمات بازار مالی برخوردار است که می‌توان به عنوان بهترین پراپ برای ایرانیان معرفی کرد.

بیشتر بخوانید: پراپ تریدینگ چیست؟

پراپ فرم بسپوک(Bespoke)

به عنوان یک پلتفرم سفارشی شده، می‌تواند به صورت خاص به نیازهای شما و سبک معاملاتی شما پاسخ دهد.شما می‌توانید از امکانات سفارشی شده در پلتفرم بهره‌مند شوید که باعث بهینه‌سازی تجربه معاملاتی شما می‌شود.ممکن است یک پلتفرم Bespoke Prop Trading دارای پشتیبانی فنی بسیار خوبی باشد که به شما کمک می‌کند در مواجهه با مشکلات فنی یا سوالات مرتبط با استفاده از پلتفرم، به سرعت راه حل پیدا کنید. اما این پلتفرم به دلیل سفارشی بودن و ارائه ویژگی‌های خاص، هزینه‌های استفاده از  این پلتفرم  برای ایرانیان ممکن است بالا باشد.استفاده از یک پلتفرم سفارشی ممکن است پیچیدگی بیشتری داشته باشد و نیاز به زمان و تلاش بیشتری برای یادگیری و استفاده از ویژگی‌ها داشته باشد.یک پلتفرم بسپوک معمولاً به صورت خاص برای یک معامله‌گر یا گروه افراد طراحی می‌شود و این ممکن است باعث شود که این پلتفرم به نقطه محدودیتی در جامعیت و ارتباط با دیگر معامله‌گران برخورد کند. ناگفته نماند این پلتفرم در گذشته به تریدرهای ایرانی خدمات ارائه می داده اما به تازگی به صورت کاملا ناگهانی این خدمات را برای ایرانیان قطع کرده است.

بیشتر بخوانید: پراپ فرم چیست؟

پراپ فرم فانددنکست (Fundednext)

یکی دیگر از بهترین پراپ‌فرم ایرانی فانددنکست است که برنامه‌های Funded next  Trading به معامله‌گران حرفه‌ای که موفقیت خود را اثبات کرده‌اند، این امکان را می‌دهند که بدون داشتن سرمایه  در بازار معامله کنند و معمولاً یک سیستم مدیریت ریسک دارد که به معامله‌گران کمک می‌کند ریسک مالی را بهینه کنند و اغلب به معامله‌گران این امکان را می‌دهند که سودهای خود را تا حدی حفظ کنند.اما این پراپی ممکن است دارای شرایط و محدودیت‌های خاصی باشد که معامله‌گران باید آنها را رعایت کنند که ممکن است محدودیت‌هایی در خصوص نوع معاملات یا ابزارهای مالی داشته باشند. یکی از  مهمترین معایبی که این پلتفرم دارد کیفیت بسیار پایین سرورهای اختصاصی آنها است و همچنین از دیگر معایب آن عدم پرداخت سودهای کلان در این پراپی است که ما به معامله‌گران حرفه‌ای توصیه نمی کنیم. 

بیشتر بخوانید: حساب پراپ فارکس چیست؟

پراپ فرم اف تی ام او (FTMO)

این پراپ فرم به معامله‌گران حرفه‌ای این امکان را می‌دهد که بدون داشتن سرمایه کلان شخصی، با سرمایه‌گذاری اولیه از سوی FTMO در بازار معامله کنند. امکانات آموزشی و تحلیل بازار ارائه می‌دهد تا معامله‌گران را در مسیر موفقیت در بازارهای مالی یاری کند. برنامه‌های FTMO هزینه‌های مختلفی دارند، از جمله هزینه‌های مرتبط با استفاده از پلتفرم یا درصدی از سودها.همچنین برخی از معامله‌گران ممکن است با پیچیدگی شرایط و قوانین FTMO مواجه شوند.

این پلتفرم هم مانند دیگر پراپی ها در گذشته به کاربران ایرانی به خوبی خدمات مورد نیازشان را ارائه می داد اما به تازگی این پلتفرم هم خدمات ارائه نمی‌هد و پشتیبانی نمی‌کند . 

بیشتر بخوانید: بهترین استراتژی پراپ تریدینگ

پراپ فرم فیدل کرست (Fidelcrest)

این پراپ فرم امکان انتخاب حساب های متنوع را به کاربران خود می‌دهد که شامل 2 گزینه تامین مالی است و از امکاناتی مانند معامله نیوز تریدینگ ،معاملات شبانه و امکان باز گذاشتن معامله در انتهای هفته  را دارد که می‌توان به عنوان بهترین پراپ برای ایرانیان نیز در نظر گرفت و همچنین  این پلتفرم در مقایسه با دیگر شرکت‌های حوزه پراپ اهداف معاملاتی متوسطی دارد . ناگفته نماند این پراپ فرم دارای ریسک‌هایی برای کاربران خود است که بهتر است تریدرها قبل از انتخاب آن به خوبی مطالعه و بررسی کنند زیرا این پلتفرم دارای قوانین سختگیرانه به خصوص روی آی پی خود است.

بیشتر بخوانید: چالش پراپ چیست؟

پراپ فرم ای ایت فاندینگ (E8funding)

این پراپ فرم اجرای سفارشات تمام معامله‌گران پراپ E8funding را برعهده دارد. همچنین مانند پلتفرم‌هایی که چالش 2 مرحله‌ای دارند ،تقسیم سود بین پراپ و معامله‌گر تا 80% سود حاصل شده انجام می‌شود. E8funding با شرایط مناسب و دادن امکانات یک تامین کننده مالی مناسب برای تریدرها است. اما با توجه به آخرین اخباری که درباره این پراپی در دست داریم باید بگوییم این پراپ فرم هم  دیگر به ایرانیان خدماتی ارائه نمی‌کند.

پراپ فرم مای فارکس فاند My forex fund (MFF)

FundedNext هیچ محدودیت زمانی در چالش های تامین مالی خود ارائه نمی دهد.این پراپ فرم اسپرد خام را تضمین می‌کند، از جمله در حساب‌های Swap Free و همچنین 15% تقسیم سود از مرحله چالش را دارد. اما این شرکت که در حوزه پراپ فعالیت می‌کرد ، ورشکسته و اسکم (Scam) شناخته شد . 

جمع بندی 

در کل برای انتخاب بهترین پراپ برای ایرانیان و پراپ فرم  مورد نیاز خود به تحقیق و اطلاعات کافی درباره این حوزه نیاز دارید تا بتوانید بهترین معاملات را با سرمایه کم از طریق شرکت های پراپی بدست بیاورید . در این بخش به چند نوع متفاوت از پراپ فرم ها که جز بهترین پراپ‌های ایرانی هستند پرداختیم و با بررسی و تحلیل کارکرد آنها و ویژگی ها و معایب آنها شما را آشنا کردیم . فراموش نکنید که بهترین پراپ ایرانی باید دارای پشتیبانی مناسب، دوره چالش عادلانه، پلتفرم معاملاتی معتبر و موارد دیگر که باید مورد تحقیق قرار گیرد را دارا باشد.

همچنین فانددمکس جز بهترین پراپ تریدینگ ایرانی نیز شناخته شده است و شرکت ما نیز با فعالیت  خود دراین حوزه مورد توجه بسیاری از کاربران ایرانی قرار گرفته است که شما  با مراجعه به فهرست محتوا می توانید درباره ویژگی های پراپ ما بیشتر بدانید و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنید.

سوالات متداول

بهترین پراپ‌های ایرانی چه مزایایی دارند؟

بهترین پراپ تریدینگ باید دارای دسترسی و پشتیبانی راحت،عدم نیاز به سرمایه اولیه و فرصت کسب سود با سرمایه پراپ را داشته باشد.

به چه نکاتی باید قبل از انتخاب بهترین پراپ ایرانی توجه کرد؟

مهم‌ترین موضوع تحقیق و بررسی درمورد شرکت و شرایط آن است و سپس مطالعه قوانین و مقررات پراپ‌فرم مدنظر است که همه‌ی قوانین مطابق با شرایط معاملاتی شما باشد.

بهترین پراپ ایرانی کدام است؟

انتخاب بهترین پراپ ایرانی قطعا به عواملی مانند شرایط و نیازهای هر فرد بستگی دارد اما پیشنهاد ما به شما شرکت پراپ تریدینگ فانددمکس است.

2 thoughts on “بهترین پراپ تریدینگ برای ایرانیان: معرفی 10 پراپ برتر

  1. سلام عارف جان وقت بخیر
   مستندات پرداختی ها رو توی هایلایت اینستاگراممون میتونید چک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *